Choose Property
Check In
Check out
Rooms
Guest
Powered by

RRETH

JAROAL HOTEL

Me një plazh të saj privat, një restorant dhe një bar me tarracë, Hotel Jaroal ka ajër të kondicionuar, free Wi-Fi, TV satelitor LCD dhe ballkon në të gjitha dhomat dhe suitat e tij. Qendra e qytetit është 700 m larg. Parking privat falas .

JAROAL HOTEL

DHOMAT TONA

Dhomë Dopio ose Dyshe me Pamje nga Deti – Kati i Parë

Dhoma me ajër të kondicionuar me një ballkon të mobiluar, minibar, TV satelitor LCD, tavolinë dhe banjo me dush dhe tharëse flokësh.

Dhomë Dopio ose Dyshe me Ballkon dhe Pamje nga Deti

Dhoma me ajër të kondicionuar me një ballkon të mobiluar, minibar, TV satelitor LCD, tavolinë dhe banjo me dush dhe tharëse flokësh.

Suite me Ballkon dhe Pamje nga Deti (3 të rritur)

Dhoma me ajër të kondicionuar me një ballkon të mobiluar, minibar, TV satelitor LCD, tavolinë dhe banjo me dush dhe tharëse flokësh.

ATRAKSIONET TONA

  • BUTRINT

    Parku Kombëtar i Butrintit është një park kombëtar i krijuar në nëntor 2000 dhe ndodhet në jug të Shqipërisë. Mbron 94,24 kilometra katrorë peizazh historik, arkeologji dhe mjedis. Kufiri i parkut përfshin bashkinë bregdetare të Sarandës.

  • LEKURSI

    Kalaja e Lëkurësit është një kështjellë e rrënuar në Lëkurës, në jug të Shqipërisë. Kalaja është e vendosur në një pikë kodike strategjike me pamje nga qyteti i Sarandës, në juglindje të qendrës së qytetit. Nga këtu mund të kontrollohet i gjithë qyteti, si dhe ishujt e Ksamilit.

  • BLUE EYE

    Syri i Kaltër është një burim uji dhe fenomen natyror që ndodh pranë Sarandës. Një tërheqje popullore turistike, uji i pastër blu i lumit fluturon nga një pishinë mahnitëse, më shumë se pesëdhjetë metra e thellë. Zhytësit kanë zbritur në 50m.

JAROAL HOTEL

BAR & RESTORANT

Restoranti i hotelit “Taverna Pupi” përmban një tarracë të madhe me pamje nga deti dhe shërben kuzhinë mesdhetare dhe tradicionale. Ju gjithashtu mund të pushojnë brenda dhe të shijoni pije të zgjedhura në bar. Hoteli është rreth 18 km larg Parkut Kombëtar Butrint.

JAROAL HOTEL

SHERBIMET TONA

null

Wifi Falas

null

Plazh Privat

null

Recepsion 24- Ore

null

Sherbim ne Dhome

KONTAKT

Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni