null

Sip e dhomes

28 m²

null

Nr i krevateve

1 sofa
DHE
1 krevat dopio i madh
null

Info

Dhoma me ajër të kondicionuar me një ballkon të mobiluar, minibar, TV satelitor LCD, tavolinë dhe banjo me dush dhe tharëse flokësh.

null

Pamje nga deti dhe qyteti

null

TV me ekran të sheshtë

null

Banjo private

null

Free WI-FI

null

Reduktim i zhurmave

null

Ajër i kondicionuar

Objektet e dhomës

 • Ballkon
 • Kanale satelitore
 • Tavolinë
 • Ngrohje
 • Qilim
 • Sofa
 • Rrjeti i mushkonjave
 • Dollap
 • Tharse flokesh
 • Artikuj për tualetin
 • Tualet
 • Banje
 • Pantofla
 • Bide
 • Minibar
 • Ore me alarm